Najlepszy sposób na zastosowanie fałszywych rzęs

Najlepszy sposób na zastosowanie fałszywych rzęs

Niezależnie od tego, jak zdecydujesz się zastosować swoje fałszywe rzęsy, istnieje kilka rzeczy, które należy wiedzieć przed rozpoczęciem. Wtedy będziesz wiedział dokładnie, co zrobić, aby uzyskać najbardziej naturalne wyniki wyglądające.

Indywidualne

Korzystanie z indywidualnych rzęs to świetny sposób na osiągnięcie bardziej miękkiego, naturalnego wyglądu. Są one również świetne dla osób, które mają grube sztuczne rzęsy. Są one dostępne w wielu różnych rozmiarach i stylach. Są one również o wiele bardziej przystępne niż przedłużanie rzęs, co czyni je dobrym wyborem dla osób, które nie chcą wydawać dużo pieniędzy na fałszywe rzęsy.

Zanim zastosujesz swoje indywidualne rzęsy, będziesz musiał przygotować klej do rzęs. Upewnij się, że używasz higienicznego kleju. Powinien on być wystarczająco lepki, aby utrzymać rzęsy na miejscu, ale nie tak lepki, że przylega do skóry. Należy również odczekać co najmniej 15 do 30 sekund przed rozpoczęciem stosowania rzęs, aby umożliwić klej lepiej.

Po zakończeniu nakładania pojedynczych rzęs, użyj szczoteczki z maskarą, aby wtopić je w swoje naturalne rzęsy. Jest to najlepszy sposób, aby wyglądały one naturalnie.

Kiedy jesteś przy tym, możesz rozważyć zakup aplikatora do rzęs. Jest on o wiele bardziej higieniczny i precyzyjny niż pęseta. Dzięki niemu również skuteczniej wymieszasz swoje falsies z własnymi rzęsami.

Warto też sprawdzić rzęsy magnetyczne. Są one nowszą innowacją. Pochodzą one w rzęsy klastra i są łatwe do zastosowania. Oni również zejść znacznie łatwiej niż inne rodzaje sztucznych rzęs. Są one również świetne dla osób o wrażliwych oczach.

Klaster

Korzystanie z aplikacji klastra sztucznych rzęs może wydawać się dobrym pomysłem, ale może rzeczywiście spowodować uszkodzenie naturalnych rzęs. Klastry mogą również tworzyć matowe środowisko dla infekcji rozwijać. Należy zawsze umyć swoje rzęsy z nie-olejnym środkiem do demakijażu przed zastosowaniem jakichkolwiek sztucznych rzęs.

Możesz zastosować klastry do swoich naturalnych rzęs za pomocą kleju rozpuszczalnego w wodzie lub jednorazowego kleju do rzęs. Pęseta jest również opcja. Jednak klastry mają tendencję do bycia nieporęcznymi z kleju i mogą powodować napięcie mieszków włosowych.

Podczas stosowania klastrów, upewnij się, że używasz odpowiedniej ilości kleju. Zbyt duża ilość kleju może powodować podrażnienia i alergie. Nakładając klastry, zacznij od zewnętrznej krawędzi oka. Zastosuj rzęsy do wewnątrz, pracując drogę do środka. Następnie przeczesz rzęsy czystą szczoteczką do tuszu.

Klastry nie powinny być noszone dłużej niż tydzień. Jeśli będą noszone dłużej niż ten czas, możesz stracić swoje naturalne rzęsy. Klastry mogą również powodować łysienie trakcyjne, co ma miejsce, gdy przedłużenia ciągną się na naturalnych rzęsach. Jeśli stosujesz klastry do swoich naturalnych rzęs, zawsze używaj kleju rozpuszczalnego w wodzie.

Klastry są zwykle sprzedawane w opakowaniach w sklepach kosmetycznych. Są one zwykle wykonane z pięciu do dziesięciu 0,15 mm grubości rozszerzeń. Rzęsy mają kulkę kleju na dole i mają tendencję do sklejania się ze sobą.

Rzęsy objętościowe są również podobne do klastrów, ale są one przeznaczone do stosowania do jednej naturalnej rzęsy. Rzęsy objętościowe tworzą również wiele kieszeni kleju wzdłuż rzęs. Zapewnia to większą powierzchnię klejenia. W przeciwieństwie do klastrów, rzęsy objętościowe są bardziej lekkie.

Pasek

Uzyskanie sztucznych rzęs przykleić w miejscu może być trudne. Jeśli nie przestrzegać prawidłowych kroków, twoje oczy mogą zostać uszkodzone i można dostać caked w makijażu. Jednak z prawej techniki, można uzyskać rzęsy, aby pozostać w miejscu przez cały dzień.

Aby uzyskać sztuczne rzęsy trzymać w miejscu, trzeba będzie zastosować cienką warstwę kleju do rzęs. Przed nałożeniem upewnij się, że twoja powieka jest czysta i sucha. Najlepiej jest również poczekać, aż klej stanie się lepki. Następnie nałóż klej na pasek rzęs za pomocą pęsety lub aplikatora do rzęs.

Po nałożeniu kleju należy pozwolić mu wyschnąć przez co najmniej 30 sekund. Następnie należy przytrzymać rzęsę w miejscu przez kilka sekund. W ten sposób klej będzie mocno przylegał do rzęsy.

Po wyschnięciu kleju, można nałożyć rzęsy paski na oko. Aby uzyskać najlepsze wyniki, należy zacząć od małego odcinka własnych rzęs. Po umieszczeniu kilku sztucznych rzęs, możesz je przyciąć, aby dopasować je do kształtu oka.

Możesz również zmieszać rzęsy z pasków z własnymi rzęsami. W tym celu będziesz potrzebować zalotki do rzęs. Możesz również użyć płynnego linera, aby stworzyć efekt skrzydełek. Należy również przedłużyć pasmo rzęs do wewnętrznego kącika oka.

Przygotowanie Twoich naturalnych rzęs

Przygotowanie Twoich naturalnych rzęs przed nałożeniem sztucznych rzęs jest kluczową częścią procesu. Biorąc czas, aby oczyścić je dokładnie jest koniecznością, zanim zaczniesz stosować swoje fałszywe rzęsy. Oczyszczanie swoich naturalnych rzęs pomoże im przylegać do swoich falsies. To również pomóc falsies mieszać się z własnych rzęs.

Dobrym sposobem na oczyszczenie powiek jest woda micelarna. Woda ta jest popularna wśród dermatologów i artystów makijażu. Pomaga również w usuwaniu makijażu. Możesz ją znaleźć w sklepie Target.

Gdy twoje powieki są już czyste, będziesz chciała nałożyć cienką warstwę tuszu do rzęs. To pomoże przyciemnić swoje naturalne rzęsy i pomóc falsies trzymać się własnych rzęs. Można również zastosować eyeliner nad zespołem rzęs. To pomoże ukryć zespół.

Gdy już zastosujesz tusz do rzęs i cień do powiek, możesz zastosować sztuczne rzęsy. Możesz użyć pęsety, aby zastosować fałszywe rzęsy lub możesz użyć palców. Jeśli używasz palców, trzeba będzie umieścić każdą rzęsę jak najbliżej swojej naturalnej linii rzęs, jak to możliwe. Jeśli używasz pęsety, trzeba będzie użyć ich do utrzymania każdej rzęsy w miejscu.

Po nałożeniu kleju na rzęsy, należy pozwolić mu wyschnąć przez 30 sekund. Możesz umieścić kałużę kleju na powiece, ale należy unikać umieszczania kleju bezpośrednio na rzęsach. Jeśli to zrobisz, to jest prawdopodobne, że dostaniesz klej na rękach lub będziesz miał goopy rzęsy.

Czyszczenie

Niezależnie od tego, czy używasz sztucznych rzęs po raz pierwszy, czy używasz ich od lat, ważne jest, aby prawidłowo je wyczyścić, aby zachować ich świeży wygląd i upewnić się, że nie są splątane. Właściwa pielęgnacja może zapobiec podrażnieniom i infekcjom.

Najskuteczniejszym sposobem czyszczenia sztucznych rzęs jest namoczenie ich w roztworze ciepłej wody i bezolejowego środka do demakijażu. Pomoże to usunąć brud i zanieczyszczenia oraz zapewni, że Twoje rzęsy będą trwały dłużej.

Inną metodą czyszczenia sztucznych rzęs jest użycie szamponu dla niemowląt. Jest to łagodne płynne mydło do naczyń, które jest zwykle pod ręką. Po namoczeniu rzęsy przez piętnaście sekund, można spłukać je i osuszyć ręcznikiem.

Dla bardziej dokładnego czyszczenia, można również użyć roztworu do demakijażu i moczyć je w nim przez około pięć minut. To pomoże oczyścić je od końca do końca.

Do czyszczenia rzęs możesz również użyć wacika. Aby uzyskać jak najwięcej z wacika, należy użyć go do przetarcia rzęs od końca do końcówki. Jest to dobry pomysł, ponieważ może usunąć makijaż, a także klej na swoich sztucznych rzęsach.

Inną sztuczką jest użycie małej pęsety, aby usunąć klej z linii rzęs. Należy unikać używania zbyt dużej siły, ponieważ możesz wyrwać swoje rzęsy.

Pielęgnacja

Utrzymanie świeżego wyglądu sztucznych rzęs może być wyzwaniem, ale nie jest to tak trudne, jak się wydaje. Możesz zachować swoje sztuczne rzęsy nieskazitelnie czyste, stosując się do kilku prostych wskazówek i sztuczek. Jednym z nich jest zawsze mieć swoje rzęsy schowane w pudełku ochronnym przez cały czas. Można również użyć rzęs lifter, aby utrzymać swoje rzęsy w tip-top kształt. Jest to dobry pomysł dla wszystkich fałszywych rzęs, nie tylko fałszywych. Dobry lifter rzęs można znaleźć w każdym salonie kosmetycznym lub salonie fryzjerskim. Lash lifter jest opłacalny sposób, aby utrzymać swoje fałszywe rzęsy w najlepszym stanie. Korzystanie z rzęs lifter również zaoszczędzić czas. Utrzymanie rzęs w najlepszej formie oznacza, że możesz spędzić więcej czasu ze swoim znaczącym innym, rodziną lub przyjaciółmi. Najlepsze rzęs lifter będzie zachować swoje rzęsy w tip-top kształt do roku. Tak więc, następnym razem, gdy jesteś w salonie piękności lub salon fryzjerski, poprosić technika o lash lifter i będziesz nagrodzony z bardziej spokojnej nocy snu.

Podobne tematy